Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
furol
Junior Member
Od: 02.2008
Offline
#
53324
05.01.2012, 13:42
Moim zdaniem powrót Piotrka Brożka nie jest głupim pomysłem, z tego co pamiętam radził sobie całkiem nieźle. Choćby w tym meczu:
http://www.youtube.com/watch?v=3jrevVVxqGE
Chyba że faktycznie ma taki zły wpływ na atmosferę w klubie, tego nie wiem
furol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do furol
Znajdź inne posty napisane przez furol