Wyświetl pojedynczy post
furol
Junior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53324
Stary 05.01.2012, 13:42
Moim zdaniem powrót Piotrka Brożka nie jest głupim pomysłem, z tego co pamiętam radził sobie całkiem nieźle. Choćby w tym meczu: http://www.youtube.com/watch?v=3jrevVVxqGE Chyba że faktycznie ma taki zły wpływ na atmosferę w klubie, tego nie wiem
Odpowiedz cytując