Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18303
Stary 05.01.2012, 13:29
Awe, kojelny do listy:
http://www.90minut.pl/news/177/news1...beskidzia.html

Nie ma co ale musimy tam robić furorę w Izraelu. Pewnie sobie myślą teraz o Polsce, że to kraina mlekiem i miodem płynąca. Już wyprzedziliśmy Belgię jeśli chodzi o ilość transferów z Izraela
Odpowiedz cytując