Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53321
Stary 05.01.2012, 13:17
tofik napisał(a):Wyświetl post
Jak dobry to raczej nie Dudu. Gdzie on się sprawdził ? Klepnął pare asyst z ogórami więc się utarło, że dobry w ofensywie. W defensywie stanie naprzeciwko kogoś z dryblingiem i musi awiomarin brać.
Zgadzam się, Iliev robił z niego wiatrak aż miło było popatrzeć.

A co do tych dwóch Bułgarów to wiadomo, dobrzy piłkarze, ale piszą o nich w kontekście Wisły już chyba ponad rok i konkretów z tego żadnych. Nie spodziewam się by tym razem było inaczej.
Odpowiedz cytując