tofik napisał(a):

|
Jak dobry to raczej nie Dudu. Gdzie on się sprawdził ? Klepnął pare asyst z ogórami więc się utarło, że dobry w ofensywie. W defensywie stanie naprzeciwko kogoś z dryblingiem i musi awiomarin brać.
|
Zgadzam się, Iliev robił z niego wiatrak aż miło było popatrzeć.
A co do tych dwóch Bułgarów to wiadomo, dobrzy piłkarze, ale piszą o nich w kontekście Wisły już chyba ponad rok i konkretów z tego żadnych. Nie spodziewam się by tym razem było inaczej.