Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53312
Stary 05.01.2012, 08:53
E
cfa napisał(a):Wyświetl post
Przestańcie pisać o braku doświadczenia, Solskier też nie miał i w pierwszym sezonie wygrał ligę. Petrescu odchodząc z Wisły jakie miał doświadczenie i gdzie jest teraz ? Jest jeszcze kilku trenerów którzy zaczynali bez doświadczenia i zaszli daleko. Jeśli nie poprowadzi teraz zespołu to skąd tego nabierze ?
Ale kolega Grosz ma rację.
Zachłysnołeś się awansem w LE a zapomniałeś o dwóch porażkach na własnym stadionie. To oczywiście się przełożyło na stratę 6pkt i powiększenia dystansu do lidera.
Jeśli będzie miał taką średnia to może być już za późno a my wyladujemy poza pudłem.

Nie żądajmy mega wzmocnień jeżeli sami prosimy się o krajowych dublerow!
Po smiesznym liście SKWK sami sobie zaszkodzilismy, a powinniśmy pozwolić działać SV żeby znalazł nam kogos na miarę naszych oczekiwań.

Nie zdziwi mnie jesli SV się zawinie tam gdzie mu pozwolą bawić się zabawkami, gdzie będzie mógł ulepic coś z gowna. Naszym celem staje się zbudowanie muzeum, a nie profesjonalnego i walczącego na europejskiej arenie klubu.
Odpowiedz cytując