piotrek06 szczerze czy młody Musiał sie sprawdzi jak asystent nie sądze o ile Moskal da rady na swoim stanowisku o tyle Musiał raczej długiej kariery nie zrobi w Wiśle. Jedynie będzie w cieniu Moskala i Kulawika.Czasem nazwisko to za mało liczy się też doświadczenie.Czas pokaże czy nowy asystent będzie bynajmniej dobry jak Kulawik albo Moskal.Aczkolwiek marne szanse by uczeń(Musiał ) dorównał ewentualnie przerósł mistrza(Moskal)