Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53309
Stary 04.01.2012, 22:22
grosz napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem:
Wisła ma niebywałą szansę aby przejść Standard Liege. Na papierze to jeden z łatwiejszych rywali.

Jeśli zarząd nie wzmocni
- obrony,
- ataku przynajmniej jednym bramkostrzelnym napastnikiem będzie po prostu lamusem.

Inwestując pieniądze wzmacniając skład istnieje szansa zajść bardzo daleko,zaistnieć w Europie, przyciągnąć sponsorów, wypełnić stadion, podnieść poziom sportowy, no i zaspokoić kibiców.

W kolejnej rundzie może czekać Hannover 96 bądź FC Brugge. a to już 1/8 LE
Nie można zmarnować takiej sytuacji.

Co do Moskala na stanowisku trenera to jest kiepski pomysł, brak doświadczenia, umiejętności trenerskich, cwaniactwa pozaboiskowego. Fajny z niego koleś ale jako trener niewiele za nim przemawia, tylko powiązania z Wisłą, i to że tani.

Jestem ciekaw jak będzie wyglądało to okienko transferowe Stana. Czy będzie chęć wzmacniania czy siła udawania pt.: "wzmocnienia w lipcu" , " mamy skład na mistrzostwo"
Przestańcie pisać o braku doświadczenia, Solskier też nie miał i w pierwszym sezonie wygrał ligę. Petrescu odchodząc z Wisły jakie miał doświadczenie i gdzie jest teraz ? Jest jeszcze kilku trenerów którzy zaczynali bez doświadczenia i zaszli daleko. Jeśli nie poprowadzi teraz zespołu to skąd tego nabierze ?
Odpowiedz cytując