Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18302
Stary 04.01.2012, 22:07
Co do Górnika to uważam, że sportowo się utrzymają na pewno. Dziś co prawda potwierdzono przejście Banasia do Zagłębia więc wygląda na to, że się mocno osłabią. Jednak Górnik ma sporo młodych zdolnych zawodników zarówno w kadrze jak i na wypożyczeniach. Przypuszczam, że tacy zawodnicy jak Banaś, Łukasz Skorupski, Aleksander Kwiek czy Tomasz Zahorski zostaną dobrze zastąpieni. Tym bardziej, że nie są to jakieś wielkie nazwiska, ot zwykli przepłacani ligowi wyjadacze (oprócz Skorupskiego).
Odpowiedz cytując