|
Jeżeli już wspominacie o Lameyu - Uważam, że jak na zawodnika który poprzedni sezon przesiedział na ławce to zagrał naprawdę przyzwoicie. Wydaje mi się, że te negatywne opinie oberwał... rykoszetem przez Jaliensa. "Bo obydwaj Holendrzy przyjechali do nas na emeryturę". Jednak nie ma co się oszukiwać - Nie ma sensu go zostawiać w zespole. No chyba, że wiosną przepracuje cały okres przygotowawczy i do dobrej gry w ofensywie zacznie też dobrze grać w destrukcji...
22 mecze - 4 gole - 2 asysty
Jak na PO to przyzwoity dorobek. Jeżeli chodzi o ofensywę, ok. Ale jeśli chodzi o obronę to jest zdecydowanie za wolny i każdy nie co szybszy zawodnik robi z nim co chce.
Ostatnio edytowane przez Str@żak : 04.01.2012 o godz. 22:05.
|