Marszałek napisał(a):

Gdybym był udziałowcem Wisły i przeczytał,że zakupiono Lewandowskiego za pieniądze,które chodzą na giełdzie transferowej oraz Iwańskiemu,to natychmiast zbyłbym akcje takiej spółki.
Co to za wzmocnienie polscy piłkarze?
|
I poszedłbyś z torbami
Skorża napisał(a):
o Lewandowskim:
- Chciałbym mieć tego zawodnika w Wiśle
- Są podstawy, aby sądzić, iż ten utalentowany piłkarz nadal będzie się rozwijał i znacząco poszerzy wachlarz taktycznych możliwości - mówi Skorża
|
W przypadku tego piłkarza, Skorża się nie mylił.
Reasumując, czasami warto zainwestować w młodego perspektywicznego piłkarza, o ile nie ma pstro w głowie jak ten na S.
