Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53304
Stary 04.01.2012, 21:36
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Gdybym był udziałowcem Wisły i przeczytał,że zakupiono Lewandowskiego za pieniądze,które chodzą na giełdzie transferowej oraz Iwańskiemu,to natychmiast zbyłbym akcje takiej spółki.


Co to za wzmocnienie polscy piłkarze?

I poszedłbyś z torbami


Skorża napisał(a):
o Lewandowskim:

- Chciałbym mieć tego zawodnika w Wiśle

- Są podstawy, aby sądzić, iż ten utalentowany piłkarz nadal będzie się rozwijał i znacząco poszerzy wachlarz taktycznych możliwości - mówi Skorża

W przypadku tego piłkarza, Skorża się nie mylił.


Reasumując, czasami warto zainwestować w młodego perspektywicznego piłkarza, o ile nie ma pstro w głowie jak ten na S.
Odpowiedz cytując