Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 04.01.2012, 21:15
Ana Dabović śpiewa hymn Wisły:

https://www.facebook.com/photo.php?v=354225511261238

i zaprasza poniekąd na piątek na stronę www.wislakosz.pl na obejrzenie i przesłychanie całego wywiadu ( Około 40 minut ! )
Odpowiedz cytując