milosz napisał(a):

|
To nie system jest zły tylko jego realizacja. Choć z drugiej strony to ciekaw jestem czy choć raz zobaczymy w pierwszej jedenastce 2 napastników i 4-4-2 (wysunięty Biton, oraz cofnięty bardziej pod grą Genkow.
|
Nie sądzę - co innego gdybyśmy grali 1 defensywnym pomocnikiem.