Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53300
Stary 04.01.2012, 21:09
milosz napisał(a):Wyświetl post
To nie system jest zły tylko jego realizacja. Choć z drugiej strony to ciekaw jestem czy choć raz zobaczymy w pierwszej jedenastce 2 napastników i 4-4-2 (wysunięty Biton, oraz cofnięty bardziej pod grą Genkow.
Nie sądzę - co innego gdybyśmy grali 1 defensywnym pomocnikiem.
Odpowiedz cytując