Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53298
Stary 04.01.2012, 20:44
To nie system jest zły tylko jego realizacja. Choć z drugiej strony to ciekaw jestem czy choć raz zobaczymy w pierwszej jedenastce 2 napastników i 4-4-2 (wysunięty Biton, oraz cofnięty bardziej pod grą Genkow.
Odpowiedz cytując