Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53292
Stary 04.01.2012, 19:46
Lamey może nie jest najlepszym, czy najszybszym obrońcą w lidze, nie jest lepszy od Cikosa, czy nawet od Baszcza jak grał u nas.. ale dawał nam to czego ta dwójka nie dawała wcale albo mało.. Bramki! to co potrafi sknocić z tyłu nadrabiał golami, więc nie można tak surowo i źle go oceniać. Z resztą dobrze ktoś tu napisał teraz chłop ma cały obóz i zobaczymy jak go przepracuje, wreszcie trochę pograł poczuł tę piłkę.. tak że może się okazać że wiosną da nam więcej niż jesienią.. może ale nie musi..


Odpowiedz cytując