flamengista napisał(a):

Poseł jest reprezentantem narodu i ma przyzwoicie wyglądać.
|
Poseł jest reprezentantem narodu i ma mądrze działać na korzyść tego narodu.
A reszta jest bez znaczenia.
Jak dla mnie może to robić nawet w worku pokutnym.
A zdanie "europejczyków" (zwłaszcza wobec posłów którzy działają jak w zdaniu 1) mam w d... znaczy się w nosie.