Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14960
Stary 04.01.2012, 18:59
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Nie jest prywatną sprawą, bo jest posłem RP i reprezentuje nasz kraj - również na wakacjach. Z resztą nie chodzi tylko o to, że się zabawił - ale że za zrobienie bydła nie chciał zapłacić, co było kompletnym wieśniactwem.

Z resztą poseł Karski i jemu podobni drażnią mnie szczególnie. I to nie za poglądy, a za dziadostwo. Nie po to im płacimy naprawdę godne pieniądze, by chodzili w garniturze z Tesco za 300 zł, do fryzjera chodzili od wielkiego święta, a buty zakupywali na tandecie.

Poseł jest reprezentantem narodu i ma przyzwoicie wyglądać.

I żeby nie było - nie tylko w PiSie mamy takich dziadów i dziadówy, ale w każdej partii. A później za granicą śmieją się z nas jak z jakiś boratów.
To w garniturze za 300 nie można dobrze wyglądać. Wolisz Kopacz w kiecce za 3000 która z trybuny ściemnia aż miło? Nie przypuszczałem ze można oceniać w takich kategoriach posła. W dresie przecież nie chodzi. Największym błędem Jarka też były przecież sznurowadła. Żal.

Sprawa Karskiego i meleksa to TVNowska wydmuszka. Podniecali się tym dwa lata. Myślisz ze Tusk na wakacjach nie pije? A jakże tyle ze jak coś spieprzy to dziennikarzyny go kryją licząc na premię, takie to trudne?
Hej Nasz TS !!