Wyświetl pojedynczy post
kipers
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#635
Stary 04.01.2012, 18:55
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Aha, i jak parametry rejestracyjne mają być ustawione w ustawieniach routera? Ma być tak:
login: [email protected]
hasło: rejestracja
Czy może jakieś inne dane? A jeżeli inne, to gdzie je znaleźć?
na takich parametrach chodzi TYLKO strona tp.
Musisz wpisać swoje nazwe uzytkownika i hasło (gdzies na umowie lub innym papierku to jest) chyba że zakładasz od nowa (np na inny numer itp) to musisz sie zarejestrować
Odpowiedz cytując