Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14957
Stary 04.01.2012, 18:24
Drozd napisał(a):Wyświetl post
(...)
Moze jednak to co kto robi na wakacjach jest jego prywatną sprawą, w przeciwieństwie do bełkotania o wydarzeniach 2011 roku w roli eksperta "opiniotwórczej telewizji"
(...)
Nie jest prywatną sprawą, bo jest posłem RP i reprezentuje nasz kraj - również na wakacjach. Z resztą nie chodzi tylko o to, że się zabawił - ale że za zrobienie bydła nie chciał zapłacić, co było kompletnym wieśniactwem.

Z resztą poseł Karski i jemu podobni drażnią mnie szczególnie. I to nie za poglądy, a za dziadostwo. Nie po to im płacimy naprawdę godne pieniądze, by chodzili w garniturze z Tesco za 300 zł, do fryzjera chodzili od wielkiego święta, a buty zakupywali na tandecie.

Poseł jest reprezentantem narodu i ma przyzwoicie wyglądać.

I żeby nie było - nie tylko w PiSie mamy takich dziadów i dziadówy, ale w każdej partii. A później za granicą śmieją się z nas jak z jakiś boratów.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo