Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11971
Stary 04.01.2012, 18:04
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
Boenisch wracający po kontuzji jest teraz 4 LO w Werderze, w dodatku ma kontrakt który kończy się za pół roku
Już pomijając sam fakt, czy chciałby do Nas przyjść, to to jest jedna wielka niewiadoma - nie dość, że nie grał 1.5 roku przez tą kontuzję, to jeszcze przed nią zagrał tylko jeden ligowy mecz.
Odpowiedz cytując