TOMEK 11 napisał(a):

|
Boenisch wracający po kontuzji jest teraz 4 LO w Werderze, w dodatku ma kontrakt który kończy się za pół roku
|
Już pomijając sam fakt, czy chciałby do Nas przyjść, to to jest jedna wielka niewiadoma - nie dość, że nie grał 1.5 roku przez tą kontuzję, to jeszcze przed nią zagrał tylko jeden ligowy mecz.