|
Cóz Lamey najlepsze lata kariery ma za sobą ale jest coś co powinno poprawic jego niskie notowania u kibiców. Bramki !!! Gol z Litexem dwa gole z Limanovią wazna bramka z ŁKS-em . Przypomnę tylko ,że z naszych obrońców nikt nie strzelil 4 bramek. Być może po przepracowaniu całego okresu przygotowawczego nie bedzie podstaw aby na niego narzekać.
|