Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53288
Stary 04.01.2012, 17:11
Cytat:
Może wówczas ta propaganda z popieraniem szrotu pokroju Jaliensa, Lamey
W jakim Ty świecie żyjesz, Chelsea umoczyła 50 mln funtów na beznadziejnego Torresa, Liverpool 30 mln funtów na Karola który technicznie jest na poziomie Genkova. Juventus wywalił w błoto już nie pamiętam ile ale luzem ponad 30 mln euro na Felipe Melo i Diego którzy nie dość że grali beznadziejne to ten pierwszy osłabiał drużynę w głupi sposób... co najciekawsze dyrektor tego klubu nadal pracuję dano mu dalej wydawać kasę i zaczął trafiać.


U nas Stan m ograniczone możliwości bo musi bazować na polityce: szukania okazji (najlepiej jak najtaniej).
Paradoksalnie taki Lamey miał więcej konkretnych dograć w jednej rundzie niż Rzeźniczak przez cała karierę mimo tego że chłopak potrafi biegać od pola karnego do pola karnego (będąc przy tym ogrywany jak dziecko bo wielokrotnie jest zmęczony). Uważam że Stan nie trafił z Lameyem... ale przecież wiemy że kandydatów było więcej. IMO i tak lepszy piłkarz niż Cikos który był droższy. Chyba 300 k euro.
Przy takich nakładach finansowych popełnienie gafy jest prawdopodobne i to nie jest tak że odpowiedzialność spoczywała tylko na Stanie bo był jeszcze Maaskant skauci itp .
Ostatnio edytowane przez westersyl : 04.01.2012 o godz. 17:47.
Odpowiedz cytując