W wypadku to Tusk został premierem, w dodatku nieszczęśliwym.
Dzwonił na bani? A to TPsa ma alkomaty na łączach czy w TVN ałtorytet pierdnął a ty jak rasowy leming wtórujesz?
Ja tam nie wnikam co POwcy robią na wakacjach, bo wystarczy posłuchać łgarstw w ramach etatu. A to dużo wstydliwsze niż jazda meleksem.
ps. Czy zawsze twoje wynurzenia muszą być takie miałkie i bez treści? Brałeś lekcje u Tarasa?
Szpen napisał(a):

a z drugą sprawą to jedbnąłęś nieźle, takie cyrki to chyba tylko w GP mogli napisać. Wedlyg tej glupoty splacalibysmy ponad 100 mld rocznie samych odsetek. przy budzecie 250 mld. hehe dobre
Radz dobrze poczytac co to dlug publiczny, deficyt budzetowy, pozyczka. Bo dla Ciebie to wszystko jest to samo.
Norwegia, Szwecja, Singapur, Luxemburg, Katar, ZEA, Niemcy,USA, Japonia itd itd
Radze poczytac, a nie osmieszac sie.
|
Że jaki mamy budżet? Kto tu się ośmiesza

. Ty się chcesz z Norwegią porównywać? Albo z Japonią? Gdzieś ty te studia kończył? U Majchrowskiego ?
Długu dzięki lemingom mamy prawie bilion, deficyt roczny za czasów cudaka średnio 100 miliardów a pożyczka to metoda prostaka na rządzenie.