Wyświetl pojedynczy post
Gercu
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków - Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.01.2012, 15:07
Jeśli dla kogoś to jeszcze nie było oczywiste, to teraz już wiadomo, że po Euro przyjdzie Franz ze swoimi zabawkami, więc nie ma co się wykosztowywać na półroczny sztab. Co prawda w lipcu chętnie bym to odszczekał, ale jednak daleko mi od skreślania Smudy już teraz.
Odpowiedz cytując