|
Jeśli dla kogoś to jeszcze nie było oczywiste, to teraz już wiadomo, że po Euro przyjdzie Franz ze swoimi zabawkami, więc nie ma co się wykosztowywać na półroczny sztab. Co prawda w lipcu chętnie bym to odszczekał, ale jednak daleko mi od skreślania Smudy już teraz.
|