Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53286
Stary 04.01.2012, 15:05
Ciekawe kto ogarnie ten burdel jak sie Staszkowi kontrakt skończy w lecie. Akurat wielu szrotowych obcokrajowców może odejść z klubu. To akurat nie jest problem, że moga oni odejść, nikt za nimi płakał nie będzie. Tylko kto ten skład uzupełni, bez Stacha niechybnie jednych słabych zastapią inni słabi.

Jak dla mnie - przedłużyć kontrakt z Valckiem to będzie najważniejszy transfer lata.
..
Odpowiedz cytując