|
Ciekawe kto ogarnie ten burdel jak sie Staszkowi kontrakt skończy w lecie. Akurat wielu szrotowych obcokrajowców może odejść z klubu. To akurat nie jest problem, że moga oni odejść, nikt za nimi płakał nie będzie. Tylko kto ten skład uzupełni, bez Stacha niechybnie jednych słabych zastapią inni słabi.
Jak dla mnie - przedłużyć kontrakt z Valckiem to będzie najważniejszy transfer lata.
. .
|