Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
zolwik
Senior Member
Od: 05.2004
Offline
#
1230
04.01.2012, 14:27
W takim wypadku cos z colta, albo suzuki swift - pozory myla, fajnie sie tym pudelkiem jezdzi.
A sa jak nie to CC sport albo Seicento, od 900ccm juz fajnie idzie
zolwik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zolwik
Znajdź inne posty napisane przez zolwik