Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1229
Stary 04.01.2012, 14:00
To będzie pierwsze auto, chodzi o tanie niskie w utrzymaniu. Bo nie będę miał na kogo wziąć ubezpieczenia a przez to wiadomo musze zapłacić sporą kasę ubezpieczycielowi a im mniejszy silnik tym mniej zapłacę...
Odpowiedz cytując