Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
1229
04.01.2012, 14:00
To będzie pierwsze auto, chodzi o tanie niskie w utrzymaniu. Bo nie będę miał na kogo wziąć ubezpieczenia a przez to wiadomo musze zapłacić sporą kasę ubezpieczycielowi a im mniejszy silnik tym mniej zapłacę...
piotrek1325
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek1325
Znajdź inne posty napisane przez piotrek1325