Bo Arapaho TVN za rzadko oglądasz

.
Ktoś sfałszował stenogramy sejmowe ze słynnej wypowiedzi Kopacz i przesiewaniu ziemi na głębokość metra. Gdyby nie było nagrania, ałtorytety sprawę by zagadały. A tak bigos.
http://www.youtube.com/watch?v=xpYjVEyhyjA
"
Gdy znaleziono najmniejszy szczątek na miejscu katastrofy,
wtedy przekopywano z całą starannością ziemię na głębokości ponad 1 m i przesiewano ją w sposób szczególnie staranny. Każdy znaleziony skrawek został przebadany genetycznie" - brzmi treść stenogramu.
http://wiadomosci.wp.pl/title,Sfalsz...l?ticaid=1dade
Lemingi oczywiście nie widzą problemu, bo kogo obchodzi katastrofa w której zginął urzędujący prezydent.
Flamengista
Moze jednak to co kto robi na wakacjach jest jego prywatną sprawą, w przeciwieństwie do bełkotania o wydarzeniach 2011 roku w roli eksperta "opiniotwórczej telewizji"
Belzebub
Dlatego właśnie taki kwik. Węgrzy dali przykład i teraz elyty sie boją ze ktoś będzie ich naśladował, a wtedy koniec eldorado.