Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14950
Stary 04.01.2012, 13:54
Bo Arapaho TVN za rzadko oglądasz .

Ktoś sfałszował stenogramy sejmowe ze słynnej wypowiedzi Kopacz i przesiewaniu ziemi na głębokość metra. Gdyby nie było nagrania, ałtorytety sprawę by zagadały. A tak bigos.

http://www.youtube.com/watch?v=xpYjVEyhyjA


"Gdy znaleziono najmniejszy szczątek na miejscu katastrofy, wtedy przekopywano z całą starannością ziemię na głębokości ponad 1 m i przesiewano ją w sposób szczególnie staranny. Każdy znaleziony skrawek został przebadany genetycznie" - brzmi treść stenogramu.

http://wiadomosci.wp.pl/title,Sfalsz...l?ticaid=1dade

Lemingi oczywiście nie widzą problemu, bo kogo obchodzi katastrofa w której zginął urzędujący prezydent.

Flamengista
Moze jednak to co kto robi na wakacjach jest jego prywatną sprawą, w przeciwieństwie do bełkotania o wydarzeniach 2011 roku w roli eksperta "opiniotwórczej telewizji"

Belzebub
Dlatego właśnie taki kwik. Węgrzy dali przykład i teraz elyty sie boją ze ktoś będzie ich naśladował, a wtedy koniec eldorado.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 04.01.2012 o godz. 14:02.
Hej Nasz TS !!