Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
zolwik
Senior Member
Od: 05.2004
Offline
#
11
04.01.2012, 13:43
Matiz
Potrzebujesz sie bujac po taniosci i hu****m autem to kupuj
W tej cenie kupisz duzo lepsze auto, a nawet jak bardzo lubisz daewoo to kup lanosa, albo nexie
zolwik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zolwik
Znajdź inne posty napisane przez zolwik