KaSzTaN napisał(a):

nie moge powiedziec, ale info potwierdzone na 10000%, ale nie wiem kiedy dokladnie, chyba zaraz przed rozpoczeciem sprzedazy biletow i karnetow
|
Wiem ale nie powiem .Kocham takich ludzi. Ja powiem że Wisła w lutym z zespołem z Europy Zach. Z jakim zespołem i skąd wiem tego powiedziec nie moge...