Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53282
Stary 04.01.2012, 12:53
Powiedzcie mi ile należy obecnie wyłożyć za 23 letniego napastnika, z kapitalnym strzałem z obu nóg i dobrą grą głową, potrafiącego prowadzić piłkę, strzelającego sporo bramek we wszystkich ligach w których grał oraz w europejskich pucharach, ambitnego i zostającego po treningach by się rozwijać, nie posiadającego żadnych poważnych skaz na charakterze? Myślę, że przynajmniej kilka milionów Euro. W dodatku jaka jest szansa, że ktoś taki wybierze akurat nasz klub? My takiego napastnika już mamy i myślę, że wykupienie Bitona powinno być naszym priorytetem.

Mam nadzieję, że Stan jest powściągliwy komentując możliwość jego pozyskania tylko dlatego, żeby motywować go do jeszcze lepszej gry.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując