Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53281
Stary 04.01.2012, 12:50
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Czekaj nie jest gorszy od Jaliensa.
Czekaj nie jest lepszy, mimo że Jaliens rozczarował. To zresztą mało istotna kwestia, bo nasz młody piłkarz seryjnie doznaje urazów mięśniowych, nawet w meczach, w których wysiłek i tempo nie są szaleńcze. Aż boję się pomyśleć, co byłoby, gdyby musiał grać co 3 dni przez cały sezon. Tego feleru nie da się łatwo wyeliminować, być może nie da się wyeliminować wcale, więc na razie dla mnie Czekaj wydaje się być świetnym następcą Dawidowskiego w salonach masażu i rehabilitacji, a nie piłkarzem, o którym można poważnie myśleć w kontekście przyszłej Wisły.
Odpowiedz cytując