Wyświetl pojedynczy post
bercik860
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1194
Stary 04.01.2012, 11:25
Podsumowanie roku wg. Pezeta
http://www.cgm.pl/video,20469,podsum...zet,video.html

Dla mnie płyta roku to zdecydowanie PIH DR2. Rozczarowanie HG.
Odpowiedz cytując