tomsts napisał(a):

Z drugiej strony nonsensem jest przekreślanie na wejściu zawodnika, bo na co dzień gra ileś tam metrów n.p.m więc u nas ni ch... nie ma opcji, żeby się sprawdził.
Generalnie nie twierdzę, że gość będzie w przypadku ewentualnego transferu zbawieniem. Wiadomo - inny styl gry itd. Skoro czytamy w dzisiejszym wywiadzie na oficjanej, że Iliev, który niejedno już w życiu widział nie ogarnia polskiej TME to tymbardziej ryzyko zwiększa się w przypadku graczy spoza naszego kontynentu.
Mimo to akurat argument o różnicy w wysokościach n.p.m może być koronnym tylko na tym forum
|
Oczywiście że rozkminka nad klimatem, cisnieniem powietrza czy innymi warunkami klimatycznymi jest nonsensem .
Przy ocenie zawodnika decydować powinny aspekty sportowe, przydatność dla zespołu itp
Czy dzięki nim ten zawodnik sie nadaje? Hmm ciężko powiedziec, wiecej przy nim znaków zapytania niż jasnych odpowiedzi.
Wolał bym skupić się na rynku graczy bliższym rodzimemu, niż penetrować nieznane nam rejony, niczym Amerigo Vespucci.