Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
Od: 10.2007
Offline
#
24732
04.01.2012, 00:39
Witam... jestem na kupnie subwoofera do pokoju okolo 25 m2, co polca wislaccy audiofile, albo melomani
]
A moze ktos ma do sprzedania swoj sprzet poniewaz go nie uzywa
?
Niekonik
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Niekonik