Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24732
Stary 04.01.2012, 00:39
Witam... jestem na kupnie subwoofera do pokoju okolo 25 m2, co polca wislaccy audiofile, albo melomani ]
A moze ktos ma do sprzedania swoj sprzet poniewaz go nie uzywa?
Odpowiedz cytując