LanceTS napisał(a):

|
Jakieś sensacje polecicie? Tylko w miare dzisiejsze, tj XXIw. Coś w stylu DeMille, Coben, Child itp?
|
Z DeMille'a przeczytałem "Gra Lwa" ,"Powrot Lwa" -dobra wartka akcja.
No i sensacyjno-krymnialny-oczywiscie Larssona Milenium-przeczytalem "Mezczyzn ktorzy nienawidza kobiet" ,super klimat i fabula,zobaczymy jak 2 dalsze tomy.