tarantulaw2 napisał(a):

|
Z Blackburn graliśmy w grupie, wtedy Dudka upadł i Nam strzelili.
|
Pardon, masz rację.
Dzimi: dla nas 1 mln € to kwota astronomiczna, a potrzeby kadrowe olbrzymie. Akurat za Nuneza można stargować znacznie niższą cenę (bo jego były klub go nie chce), albo wypożyczyć na kolejny rok.