Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53267
Stary 03.01.2012, 23:32
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Z Blackburn graliśmy w grupie, wtedy Dudka upadł i Nam strzelili.
Pardon, masz rację.

Dzimi: dla nas 1 mln € to kwota astronomiczna, a potrzeby kadrowe olbrzymie. Akurat za Nuneza można stargować znacznie niższą cenę (bo jego były klub go nie chce), albo wypożyczyć na kolejny rok.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując