Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15956
Stary 03.01.2012, 22:26
MCX napisał(a):Wyświetl post
Nawiązując do wypowiedzi Ilieva o braku ochrony dla ofensywnych graczy to należy wspomnieć, że ogólnie problemem naszej ligi jest sędziowanie. Nie doszukiwał bym się więc jakiejś logiki w stylu "sędziowie nie chronią zawodników ofensywnych". Albo zauważy i gwizdnie, albo nie. Kwestia losowa. Taka specyfika naszej Ekstraklasy, że czasem do pokonania jest tylko 11 rywali, a czasem do tego dochodzi jeszcze trójka sędziowska.
No nie wiem, bo i Ljuboja i Kamil Kosowski mówili praktycznie to samo, co Iliew.

U nas chroni się Cionków i Szale, a nie Meliksonów i Rudniewów. To nie jest normalne.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując