Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53254
Stary 03.01.2012, 21:45
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Piotr Brozek mial nietypowo podpisany kontrakt do pazdziernika. Roku 2011.
I napewno nie kosztowal 800 k euro. Turcy moze i sa glupi, ale nie az tak.
Na siłę chcecie mi wmówić, że się mylę?!
Do niedowiarków:
Oto link do najbardziej profesjonalnego portalu piłkarskiego w Polsce:
http://www.90minut.pl/news.php?id=473631

Cytat: "Dobrze, że do Wisły wrócił pan Adam Nawałka, który ściągnął tu mnie i brata. Gdyby nie on, to kwestia mojego nowego kontraktu pewnie wlokłaby się jeszcze z półtora roku - nie kryje Piotr, który związał się z Wisłą do końca 2011 roku. "
Odpowiedz cytując