Wasiu napisał(a):

Piotr Brozek mial nietypowo podpisany kontrakt do pazdziernika. Roku 2011.
I napewno nie kosztowal 800 k euro. Turcy moze i sa glupi, ale nie az tak.
|
Na siłę chcecie mi wmówić, że się mylę?!
Do niedowiarków:
Oto link do najbardziej profesjonalnego portalu piłkarskiego w Polsce:
http://www.90minut.pl/news.php?id=473631
Cytat: "Dobrze, że do Wisły wrócił pan Adam Nawałka, który ściągnął tu mnie i brata. Gdyby nie on, to kwestia mojego nowego kontraktu pewnie wlokłaby się jeszcze z półtora roku - nie kryje Piotr,
który związał się z Wisłą do końca 2011 roku. "