tomsts napisał(a):

|
Ale ja wcale nie napisałem, że uważam że są od nas Ekwadorczycy lepsi.. A to co napisałeś tylko popiera moją wypowiedź: skoro "słabsi" Ekwadorczycy potrafią przyjechać do Europy i pokonać drużynę, dla której klimat środkowoeuropejski jest standardem to świadczy o tym, że każdy grający tam profesjonalista nie powinien mieć problemów z prezentowaniem zbliżonego poziomu na naszych boiskach.
|
A ja wcale nie napisałem że uważam że są słabsi...
Ale branie pod uwagę klimatu w jakim doszło do polsko-ekwadorskiej bitwy jako odważnika przydatności graczy do naszej Ek jest nonsensem.