Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53250
Stary 03.01.2012, 21:02
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Szczerze obchodzi mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg. A to że transfermakt uzupełniany jest na zasadzie wikipedii to fakt.
Każdego dnia mam wrażenie że na tym forum jest porejestrowanych pełno napinaczy zza drugiej strony błoni bo nie wierze, że kibice Wisły są wstanie pisać takie rzeczy.
Dowiedziałem się również dzisiaj, że Boliwijczyk jest słaby bo ich repera gra na wysokości !
Nie potrafisz się przyznać do błędu. I tu Cię boli! Zanim cokolwiek mi zarzucisz najpierw sprawdź, czy aby na pewno to Ty masz rację!
Odpowiedz cytując