Blaszczu16 napisał(a):

|
Nie pluj się tak! Myślałem, że miał kontrakt do czerwca. Westersyl pewnie moim wpisem się sugerował i wyszło jak wyszło. Nie mniej jednak, te strony, które podałeś nie zaba bardzo są rzetelne. Pewność na 100 procent co do kwoty możemy mieć wtedy, jeżeli to oficjalna potwierdzi. Nadal nie wierze, że Piotrek tyle kosztował.
|
Trochę więcej szacunku "znafco". Nadal nie wierzysz, że Piotr tyle kosztował? Tak samo jak stanowczo twierdziłeś, że miał on kontrakt do 06.2011... Widzę, że zrobiło ci się głupio i nie potrafisz się przyznać do błędu.