Temat
:
Koszykarki Wisły w sezonie 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
Taxu
Member
Od: 11.2009
Skąd: Krk
Offline
#
62
03.01.2012, 20:57
Wywiad z naszą najpięknięjszą sportsmenką Małopolski w plebiscycie organizowanym przez portal naszemiasto.pl.
http://wislalive.pl/news/najpiekniej...a_sniezek-213/
Taxu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Taxu
Znajdź inne posty napisane przez Taxu