Wyświetl pojedynczy post
tomsts
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53245
Stary 03.01.2012, 20:22
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Dowiedziałem się również dzisiaj, że Boliwijczyk jest słaby bo ich repera gra na wysokości !
Myślałem, że po łomocie, jaki dostaliśmy od Ekwadoru (podobny motyw) na niemieckich boiskach te śmieszne argumenty znikną. Może warto sobie przypomnieć, jak Ekwador się prezentował i jak po wyjściu z grupy jakimś cudem nie wyeliminował Angoli.
Jak ktoś wie o co w piłce chodzi i przemawiaja za nim umiejętności - na pewno da radę, bez względu na panujące warunki, ciśnienie, porę roku itp. Jak dla mnie argumentacja niektórych - z kosmosu.
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
Odpowiedz cytując