Fragment wywaidu z weszło na temat Wojtka:
Cytat:
Na pół roku zapadłeś się pod ziemię. To milczenie było celowe?
Po całym tym medialnym szumie związanym z aferą korupcyjną postanowiłem, że na jakiś czas się wyłączę. Niech zrobi się wokół mnie trochę spokoju. Teraz dopiero się okaże, czy to wycofanie było słuszne, bo wiadomo, że z formą może być różnie. Cały czas staram się pracować, dostaję wskazówki od różnych trenerów, ale to nigdy nie jest to samo. Czuję się fajnie, dobrze. Rodzina jest szczęśliwa, ale powoli już mnie wszyscy wyrzucają z domu…
Jak teraz trenujesz?
Przez miesiąc czasu trenowałem z Miedzią, ale w sumie tylko zabierałem tam miejsce młodym chłopakom. Nie chciałem podpisywać kontraktu. Bałem się, że jak już wpadnę do tej drugie ligi, to szybko z niej nie wyjdę. Teraz pracuję przez sześć dni w tygodniu. Konsultuję się z moimi byłymi trenerami, nie zamierzam nic robić w ciemno. Brakuje mi samej gry, ale fizycznie jestem przygotowany. Narzuciłem sobie mocny reżim.
|