Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53244
Stary 03.01.2012, 19:59
Str@żak napisał(a):Wyświetl post
Większej bzdury nie słyszałem!
Nadal pewnie twierdzisz, że Pi. Brożek miał kontrakt do 06.2011?
Nie pluj się tak! Myślałem, że miał kontrakt do czerwca. Westersyl pewnie moim wpisem się sugerował i wyszło jak wyszło. Nie mniej jednak, te strony, które podałeś nie za ba bardzo są rzetelne. Pewność na 100 procent co do kwoty możemy mieć wtedy, jeżeli to oficjalna potwierdzi. Nadal nie wierze, że Piotrek tyle kosztował.
Odpowiedz cytując