westersyl napisał(a):

|
Transfermarkt uzupełniany jest na zasadzie wkipedii... w praktyce ja mogę się tam zalogować i edytować informacje... milion razy było to pisane.
|
Większej bzdury nie słyszałem!
Nadal pewnie twierdzisz, że Pi. Brożek miał kontrakt do 06.2011?