Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20368
Stary 03.01.2012, 19:39
Tu nie chodzi o winę, bo winni są wszyscy a najbardziej miasto. Chodzi o to żeby coś z tym syfem zrobić puki jeszcze mchem nie zarósł, albo pozwolić mchom rosnąć tylko wyraźnie zaznaczyć ze ten mech to nie pomysł Wisły. Przecie tam jest stuletni park obok, nikomu nie przeszkadza ze nasz klub wyglada z perspektywy tego parku tak obskurnie? Przecież nasyp C był o niebo przyjemniejszy dla oka.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując