westersyl napisał(a):

Do tego bonus za awans Trabzonu do CL. Chyba 150k euro.
Nie no świetne źródło...
W tej transakcji logiczne jest że wartość tej kwoty wywindował Paweł... Piotrek miał pół roku kontraktu do końca do tego był rezerwowym bo przegrał rywalizacje z Draganem i miał na rozkładzie katastrofalne błędy w spotkaniach z Karabachem.
|
http://www.transfermarkt.de/de/piotr...ler_14893.html
Pasuje?

Piotr Brożek miał kontrakt do
12.2011 r.
Znalazł się następny "znafca". Zanim coś napiszecie pomyślcie ze dwa razy.