Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53238
Stary 03.01.2012, 19:29
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Do tego bonus za awans Trabzonu do CL. Chyba 150k euro.


Nie no świetne źródło...
W tej transakcji logiczne jest że wartość tej kwoty wywindował Paweł... Piotrek miał pół roku kontraktu do końca do tego był rezerwowym bo przegrał rywalizacje z Draganem i miał na rozkładzie katastrofalne błędy w spotkaniach z Karabachem.
http://www.transfermarkt.de/de/piotr...ler_14893.html
Pasuje?
Piotr Brożek miał kontrakt do 12.2011 r.
Znalazł się następny "znafca". Zanim coś napiszecie pomyślcie ze dwa razy.
Ostatnio edytowane przez Str@żak : 03.01.2012 o godz. 19:39.
Odpowiedz cytując