Blaszczu16 napisał(a):

|
Nie wierze, że za Piotrka Brożka dostaliśmy 800.000 euro, bo kontrakt z Wisłą upływał w lecie 2011 roku, czyli pół roku później. Kto normalny płaci prawie milion euro za zawodnika, którego może mieć za darmo za 6 miesięcy?
|
Bez komentarza.
http://transfery.sportmarketing.pl/n...a-powazniejszy
"Zawodnik, za którego turecki Trabzonspor zapłacił zimą 800 tysięcy euro doznał kontuzji mięśnia dwugłowego i wraca do Polski."
Piszecie bzdury bo Piotr Brożek miał kontrakt do
12.2011 r. !