Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53237
Stary 03.01.2012, 19:25
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Nie wierze, że za Piotrka Brożka dostaliśmy 800.000 euro, bo kontrakt z Wisłą upływał w lecie 2011 roku, czyli pół roku później. Kto normalny płaci prawie milion euro za zawodnika, którego może mieć za darmo za 6 miesięcy?
Bez komentarza.
http://transfery.sportmarketing.pl/n...a-powazniejszy
"Zawodnik, za którego turecki Trabzonspor zapłacił zimą 800 tysięcy euro doznał kontuzji mięśnia dwugłowego i wraca do Polski."

Piszecie bzdury bo Piotr Brożek miał kontrakt do 12.2011 r. !
Ostatnio edytowane przez Str@żak : 03.01.2012 o godz. 19:34.
Odpowiedz cytując