Blaszczu16 napisał(a):

|
Nie wierze, że za Piotrka Brożka dostaliśmy 800.000 euro, bo kontrakt z Wisłą upływał w lecie 2011 roku, czyli pół roku później. Kto normalny płaci prawie milion euro za zawodnika, którego może mieć za darmo za 6 miesięcy?
|
No jak kto kto? Turcy
Ja słyszałem, że za Brożków wpadło 2,2 mln euro - z czego 2 mln za Pawła, 200 tys. za Piotrka.