Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53235
Stary 03.01.2012, 19:05
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Nie wierze, że za Piotrka Brożka dostaliśmy 800.000 euro, bo kontrakt z Wisłą upływał w lecie 2011 roku, czyli pół roku później. Kto normalny płaci prawie milion euro za zawodnika, którego może mieć za darmo za 6 miesięcy?
No jak kto kto? Turcy

Ja słyszałem, że za Brożków wpadło 2,2 mln euro - z czego 2 mln za Pawła, 200 tys. za Piotrka.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując