My nie potrzebujemy sobie dopisywać żadnych Mistrzostw, bo nie mamy się czego powstydzić. 13 MP na koncie, 14-te w drodze
Co do Baruchjana to jestem pod wrażeniem tego transferu, nie wiem, jak gość gra, ale "na papierze" wygląda ciekawie. Aż strach pomyśleć, co będzie na wiosnę z Dyskopolo
