Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18293
Stary 03.01.2012, 19:00
My nie potrzebujemy sobie dopisywać żadnych Mistrzostw, bo nie mamy się czego powstydzić. 13 MP na koncie, 14-te w drodze

Co do Baruchjana to jestem pod wrażeniem tego transferu, nie wiem, jak gość gra, ale "na papierze" wygląda ciekawie. Aż strach pomyśleć, co będzie na wiosnę z Dyskopolo
Odpowiedz cytując